Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

Yanlış Yapıyorum ve Bunu Biliyorum!

yozgatim.net

Yazıyorum siliyorum,yazıyorum siliyorum.

Bugün bir akrabamızın ölüm haberini aldım,hastaydı,durumu iyi değildi.Geçen yaz bana anlattıklarını hatırladım.Bana bir kaç yıl önce vefat eden eşinden bahsetmişti.Sanki anlattıklarını o an yaşıyor gibi mutluydu.Gözleri doldu.Çok etkilenmiştim.Bugün özlediğinin yanına gitti diye geçirdim içimden.

hata

Bu haberden sonra bir kere daha düşündüm.Çok anlık yaşıyorduk ya da yaşıyordum.Üzdüklerimiz,kırdıklarımız,küstüklerimiz,kırıldıklarımız .. Hepsi çok boştu aslında.Yarına gözümü açamayabilirim ya da daha önemlisi sevdiklerim … Bunları düşünmeden hareket ediyorum dedim.Gereksiz kavgalarım,keçi gibi inadım,bazen sinirim .. Yenik düşüyorum her şeye. İnsanlarla kolay kolay küs kalamam ,biriyle kırgın olmak benim için çok zor ama bazen bilerek,bazense bilmeyerek elbet hata yapıyorum,kırıyorum çevremdekileri. Yanlış yapıyorum ve bunu biliyorum!

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.