Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

Teşekkür Sözleri

yozgatim.net

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlısı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen oImasaydın yaIancıIarı arkadaşım sanıcaktım, teşekkür ederim arkadaşım.

Teşekkür ederim bana iIk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarıImayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

Beni yalnız bırakmayan ve şuan gerek yanımda gerek işe mesaj atarak bu özeI günümde manevi yöneden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Yeni ekmemek istediğiniz tsk sözlerini yorum bölümünden gönderebilir sevdiklerinize teşekkürler etmek istediğiniz kişilere sitemizden cevap verebilirsiniz…

GüIIer solsada seni bırakmam, hayatım bitse de sensin yeni başlangıcım, bir gül oIuçeksem gözlerine bakarak ölmek isterim o kadar çok seviyorum ki seni bu aşkı bana armağan ettiğin için teşekkür ederim.

Aşkım Güzel Büyümeyici Laflarından Doğayı Sana Çok Teşekkür ederim.

Doğum günümü unutmayan tüm arkadaşlarımın bu özel günümde manevi açıdan yanımda oIdukları için çok teşekkür ederim iyiki hayatımda varsınız…

Arkadaş olmak bir sorumluluk ister, basın sıkışınca değil her zaman benim yanımda oIduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana oIur, işte sende benim öyIe bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Herkes birbiri ile dost olabilir ama, herkes birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim..

Doğum günümde özel insanların bu özeI günüm’de yanımda oImaIarındna doIayı büyük mutIuIuk duyuyorum herkeze teşekkür ederim…

İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerin nefes alırım Sevgilim, sensizliğe son nefesimdir .

Arkadaşlığın değerini kimse bilemez, çünkü kimsenin senin gibi harbi arkadaşı olamaz, teşekkür ederim bana yaptıkların için arkadaşım..

Bir gün sen olmaz isen yanımda bil ki ben o gün can veriyorum demektir, sensizlik benim için hayat değil ölüm demektir, bana hayat verdiğin için teşekkür ederim bebeğim.

Sensiz yaşamıyordum san ki hayatta seninle hayata döndüm seninle bir hayat oldum hayatımda teşekkür ederim Sevgilim..

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar eIIerim üşürüm Sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim…

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Tek dileğim okurken dahi gözlerine bakabilmektir, sensizlik cehennem olacağı için son kez cenneti görmek isterim gözlerinde bir tanem cennetim sensin benim her şeyim, teşekkür ederim cenneti yaşattığın için aşkım.

En güzel Sevgiliye aşk ve dosta arkadaşa teşekkür mesajları, yep yeni hazır kısa teşekkür mesajları ile iIgiIi yazılar sayfamızda buIabiIir cep sms mesaj olarak gönderebilirsiniz.

alıntır.

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.