Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

Seninle varım,seninle yok olacağım

yozgatim.net

İlk defa sevmenin korkutucu yanını gördüm.Sevmekle,sevmemek arasında kaldım.Gündüzüm geceye,gecem gündüze karıştı.Yorgun gecelerimde seni düşünüyor korkularımla beraber yinede sana doğru geliyordum.

Kendime bile itiraf edemediğim düşüncelerim aklımın bir kenarında bekliyordu.Ama senden başka birşey düşünemeyen ben kendi kendime ya seversem diyordum.Ondan sonra neler olacağını gözümle kestiremiyordum.Korkuyor,düşünmek bile istemiyordum.

İnsan aşktan korkar mı?Sevilmekten kaçar mı? İlk defa böyle olmuştum kendimi tutuyordum.Oysaki kendimden emin ne istediğini bilen mantıklı hareket eden birisiydim.Bazen duygular mantığın önüne geçebiliyordu.Seni tanımadan önceki ilişkilerim daha farklıydı.Daha doğrusu farklı olan sendin.

Karşımda duran güzellik kendinden emin bana bakıyordu.O bakış ki sevmeyi,sevilmeyi henüz keşfetmemiş aynı benim korkuların içindeydi.Gözler,dudaklar,eller bunu ispatlıyordu.Önceleri sadece ismini duymuşken şimdilerde hergün adını tekrar ediyordu dudaklarım.Güzel bir tablo izlercesine seni izlediğimi mi anlatsam sana.Yoksa her gece rüyalarımda seninle buluştugumu mu söylesem.İkiside doğruyken bir tek yanlış olan vardı oda bendim..

Korkularım yersiz değildi.Birgün bana seni sevmekten korkuyorum demiştin.Seversem asla bırakmam demiştin.Bende bunun ortası yok ya seversin ya yoktur demiştim.Benim duygularımın gerçek oldugunu anladıgında ise bana kendini teslim etmiştin.

Güzellik kavramı bende ruh güzelliğiyle başlıyordu.Ruhunu okşamak bende herşeyi zaten güzel kılıyordu.Suya atılan bir taşın dalgaları nasıl ki gittikçe büyür benimde içimde sevgin böyle büyüyordu.

esmer bir akşamüstü
kokunu getiren rüzgar
ve çoçuksu gözlerin…

bana sevmeyi söylüyor
kaçtıkça sana yaklaşıyorum
yaklaştıkça sevmekten korkuyorum
hissettiğim duygular seni sevmemi söylüyor.

Belki sana hiç sevdiğimi söylememeliydim.Kendime bile itiraf etmekten korkarken sana söylediğimde herşey bitecek gibi geliyordu.Bana olan hislerini bilmeden,yaşarken istediğim gibi sevebiliyordum.Bir insanın başkasını aldatmasını bırakın kendini aldatması ne kadar zor bir durumdur.

Bazı duygular vardır bir bakış,gülüş,sesini duymak herşeyi anlatır.İşte onlara aşık olursun onu sende var eden bu güzelliklerdir.Bende şimdi senin bende olma hakkımı kullanıyorum.

Tatmadığın,bilmediğin derinliğini bilmediğin sularda yüzmeye benimle var mısın?
Ben senden gelecek bütün güzelliklere hazırım.

Yarın çiçekler daha güzel açacak,kuşlar daha güzel ötecek.Şimdi bendesin biliyorum.

Ben seninle varım,seninle yok olacağım !

–Turgay Kurtuluş–

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.