Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

Nefret Söz Yazıları

yozgatim.net
 1. ♥ Sana olan sevgim saygım var oldukça sen sevmesende unutmak istemesende inkâr etsinde Acı çekmeye mahkûmsun!
 2. ♥ Cok özür diliyorum ellerini tuttuğum için, çok özür diliyorum gözlerine baktığım için, çok özür diliyorum seni insan yerine koyup sevdiğim için…
 3. ♥ Hani insan ağlamak ister de, gözlerinden yas akmaz! Hani insan gülmek ister, yürekten gülmez! Hani insan birini bekler, o hiç gelmez! İste o zaman ölmek ister, ECEL GELMEZ!
 4. ♥ Nefrete sevgiden daha çok güveniyorum çünkü nefretin sahtesi olmaz!
 5. ♥ Seninle sonra eren aşkımıza hiçte üzülüp ağlamıyorum. Aşkımız zaten bastan yokmuski. Geç anladimsada, yıllardır yalan olan sevdandan, tam tersi, kurtulduğuma seviniyorum. Sana neye üzüldüğümü söyleyeyim mi? YILLARDIR SENIN UGRUNA BOSA HARCADIGIM ZAMANA…
 6. ♥ Yazık oldu bütün emeklerime değer miydi senin gibi KALPSIZE…
 7. ♥ Sen beni öyle bir hale getir dinki dostlarım bile bana güldü. Ama ben seni öyle bir hale getirecemki Düşmanların bile senin için ağlayacak..
 8. ♥ Al hadi hançeri eline vur hadi sırtıma acıma gülüm nasıl olsa Kahpelik son moda!!!
 9. ♥ Hatırlasana o eski yılları seni ne çok sevdiğimi o zamanlar istemezdin çünkü başkasını severdin simdi ne oldu yalvarıyorsun diz çöküyorsun ama başka kapıya sana verecek bir askım yok. Eğer çok istersen nefretim var…
 10. ♥ Duydum ki başkasını bulmuşsun hayırlı olsun! Onu seviyorum demişsin ne güzel! Beni aldattığını söylemişsin ne çıkar! Sen aldatıldın gülüm ne haber?

 1. ♥ 3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen kendini 10 kuruşluk hissedermiş. Simdi aynaya bak ve o 3 kuruşluk suratına tükür…
 2. ♥ insanlar vardır sevgiye layıktır! İnsanlar vardır sevginin en yücesini veresende aşşaliktir…!
 3. ♥ Dudaklarımdan düşüremediğim bir sigara gibisin. Üstelik öyle bir illetsin ki bir sara gibi her daim uykularımda beni nöbet nöbet yoklarsın. Öyle uslanmaz öyle utanmaz nöbetlerine alışamadım. Her acıyı tasidimda yüreğimde bir sensizliği taşıyamadım. Gittiğin gün o acı ile yasayamam demiştin. Beden yaşadığın ruh toprağa karıştı çoktan… hiç yüzün gülmesin..NEFRETIMSIN!!!
 4. ♥ Allah sana öyle bir ceza versin ki benim seni sevdiğim gibi sende bir başkasını sev ve o bir başkası seni sevdiğim kadar nefret etsin..
 5. ♥ Düşman kelimesinin anlamını.. arkadaş sıfatıyla taşıyanlardan öğrendim…
 6. ♥ Beni aradığın gün gözlerin yasla dolsun bensiz gecen günlerin haram olsun. Demiştik seni çok ama cooook seviyorum. Eğer bu sözün yalansa aska lanet olsun!
 7. ♥ Laf sokmaya kalkma kapak olursun, uğraşma etiket olursun, yavsama köpek olursun insan ol belki yanımda yer bulursun!
 8. ♥ Aya baktım seni gördüm….sana baktım ayı gördüm J)))
 9. ♥ Kimseye olduğundan fazla güvenme beyaz gülün bile gölgesi SIYAHTIR!!!
 10. ♥ Ben ki senin için dünyaları yakacaktım. Sen tutup beni yaktın NEFRETIMSIN!!
 11. ♥ Senden nefret ediyorum, beni ve benimle ilgili her şeyi geçmişi anıları bir kalemde silebilirsin. Uzak dur benden
alıntı
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Benzer yazılar

1 Yorum

 1. gece kalktım ağladım bidaha da uyuyamadım neden biliyomusun? rüyamda seni gördüm kabustu uyandım geçti geçmişte kaldı başkasında kaldı adını yazdığım kalbime gömdüğüm sonrada yüzüme bakıp beni sevdiğini söylediğin arka bahçedeki sadece ona ait olduğunu sandığın o saf kızda kaldı aynı senin bende kaldığın gibi

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.