Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

Mutluluk fedakarlıktır

yozgatim.net

Mutluluğumu biliyorum ama değerini bilmek önemlidir.Mutluyken herşey güzeldir.Fakat kavga edip ayrıldıktan sonra yerini kin ne nefret alabiliyor.O yaşanılan güzellikler biranda kayboluyor.

O ayrılığa gidene kadar geçilen noktada birbirimizi anlamayı hiç denedik mi?

Bazen kıskançlıklar,bazen aldatmalar,bazende sevginin eksilmesinde bu kararlarımızı alabiliyoruz.Çok severken yeri geliyor yaşamak yerine ölmeyi düşünüyoruz.Oysa ki soruna giden yeri oturup konuşurak çözebiliriz.

Ben sevgimde hep fedakarlığa inandım.Sevgimi hep böyle yücelltim.Sevdiğim kadına bunu hissettirdim.Kalbimle severken ,ruhunu okşamayı bildim.Hayatımda her zaman birisi oldu ve hep mutlu olmasını bildim.

Herşeyin kötü olduğunu anlarda bile bizi mutlu edecek birşeyler olmuştur.İşte onlar bizi yüceltecek,hayata sarılmamıza neden olacak güzelliklerdir.Farkında olmak bize mutluluğu getirecektir.

Yaşadıklarımızın ve yaşacaklarımızın farkında mıyız?

Hayatım boyunca mutluluk için mücade ettim,edeceğim.Değer verdiğim güzelliklere sahip çıkacağım.Yaşadığım güzellikler beni ben eden duygular olup,beni geliştirmeye devam edecektir.

Mutluluk karşılıklı fedakarlıkta saklıdır.Yaşanılan herşeye rağmen nefes alabiliyoruz,hayatta var olduğumuzun farkındayız.

Mutlu olun.
Sizi sevenleri mutlu edin.
Hayatı dünle yaşamayın,bugüne bakın.

Geç kalınmış mutluluklar olmasın hayatınızda ömrünüzün geri kalanına geç kalmayın.

-Yazar : Turgay Kurtuluş-

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.