Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

Kızların kalbine giden 5 kutlu yol

yozgatim.net

Kızların kalbine giden 5 kutlu yol

YolMerhaba, bu yazıyı yazıp yazmama konusunda çok düşündüm. Hatta emin olamadım rüyaya yattım ama rüya görme özürlüsü bir olduğumdan göremedim hiçbir şey. Shett :) Ama cesaretli bir blogger olduğumdan mütevellit yazmaya karar verdim. Hazırım, umarım sizler de hazırsınızdır inşallah (anlatım bozukluğu var) … Ben de iyiyim sağolun, eee ne diyorduk hımm “kızların kalbine giden 5 kutsal yol ile ilgili erkeklerin üretmiş olduğu 5 varsayım” :) Bu yolların bazısı toprak, bazısı asfalt, bazısı duble yol (tayyip yapmış). Durmak yol yol’a devam :)

1. Kuyumcu, Tek taş yüzükçü, Beşi bir yerdeci, Trabzon burmacısı…

Başlıkta gördüğünüz gibi bu böyle gider. Mesela bunların üstüne tria pırlanta yüzüğü, kolyesi, küpesi falan da eklenebilir. Bitmez ama kızların kalbine giden yollardan biridir. Bunu unutmamak gerek. Tak tek taşı böyle kocaman taşlısından bilmem kaç karat. O kalp damarları var ya kocaman olur böyle 5 şeritli otoban, hız sınırı yok, süratle kalptesin. 5 saatlik yol olur sana 1 saat. Hızlı tren halt etmiş bunu yanında :) Mücevherin gücü adına:P Üstüne evlenince bir de trabzon burması böyle kocaman bir şey :) of off o kalp hiç kapanmaz, onlara baktıkça seni hatırlar, sever. Ama fazla alıştırmamak gerek, ocağınıza incir ağacı, erik ağacı veya şeftali ağacı falan dikebilir bu yüzükler sonra öhömm 😛

2. Sütlü, sütsüz, az sütlü, çok sütlü Çikolata

Kızlar çikolataya bayılır. Kim sevmez ki, ben de severim. Ama kızlar daha çok sever. Belki de rol yapıyorlardır bilemiyorum ama hangi kızı görsem hep şu modda, “ayyy çikolata için ölebilirim, ama kilo yapıyor yaaa”. Bu durumda hemen kıza hayır canım gayet güzelsin çikolata yedikçe daha da güzelleşiyorsun o yanakların böyle daha da al al oluyor gibisinden şeyler demek gerek ki kız çikolata yesin, mutluluk hormonu salgılasın, enerji dolsun :) Yaa gerçekten kilo alırsa diye endişelenmeyin size kız mı yok ya aaa 😛 Çikolata seven kızlarımıza hediye olarak daha önce tatmadığı çikolatalardan hediye etmeniz pek önemli, kalp damarlarını açar, sağlığa çok faydalı :)

3. Jeep, otomobil, motosiklet…

Bu her kızın kalbine giden yolu açmaz. Bazısının yolunu otoban yapar hemen, bazısının yolunu topraklıysa asfalt yapar, bazısını ise hiç etkilemez. Etkilenmeyen kısım bizi ilgilendirmiyor. Hah :) Onlar otobüse devam, kışın üşümeye devam, hasta olmaya devam (damardan girerim:P) Her araba her kızı etkilemez, işte bazısının alt sınır bir mercedes bmw iken bazısının alt sınır ise bir şahin bile olabilir. Ayağımı yerde kessin yağmurda kalmayayım da düşüncesi yatar bunda. Ben kız olsam en az hımm mesela hyundai almadan gelme yanıma derim. “Şahine binecek kız değilim ben, kliması bile yok yeaaa ayyy vıcık vıcık” 😛

Ama az da olsa çok da olsa bir 4 teker etkiler klabe giden yolları, OGS geçişi yaptırır, işleri hızlandırır 😛 Arabanın kalitesine göre işte KGS falan da olur bu geçiş. Köprülerde nakit geçiş kalktığından arabası olmayan giremez İstanbul’da o kalp yolllarına, yağ bağlar o yolları tıkanır nan haha. İstanbul kızları işte ah ahh, Ankara kızı öyle mi ne cefalara katlanır 😛 İzmir’in kızları hakkında da atıp tutmak istiyorum ama tanımıyorum, ama tanışmak istiyorum hihi 😛 (arabam var İzmir yollarında yağ gibi akar ona göre dizayn edilmiş hehe)

4. Sahip çıkılmak, kıskanılmak, sarıp sarmalanmak.

Kızların kalbine çıkan en büyük yol. Taa yüzyıllardan beri. Zamanında bu yolları eski yunanda IV. Kaanilates yaptırmış günümüze kadar gelmiş. Öyle hiç sahiplenmeyen, uzak duran, onu savunmayan, sarılıp kucaklamayan, mezhebi geniş olan, onu kıskanmayan, hasta olduğunda ona çorba yapmayan oğlan çocuğunu ne yapsın kızlar. Ayyy sen de erkek misin, ben daha erkeğim diye çıkışabilirler. Gayette haklıdırlar. Ama onu sahiplenirsiniz, kıskanırsanız (aşıraya kaçmadan) o zaman o kalp yolları sorgusuz sualsiz cennetine alır seni. Vallahi en büyük yol bu, göz ardı edilemez. Hatta tek başına bile yeterli, diğerlerine gerek bile kalmaz. Sevmek ve sevilmek kadar daha üstü bir değer var mı, bir araba ile iki kuruşla karşılaştırılabilir mi :) Hımm düşünmek gerek 1 trilyon mesela hımm ehe 😛

5. Büyükşehir çalışıyor, kazı çalışması, bitmeyen yollar, çukura düşen tekerler…

Hiçbir şey o yoldan geçmez. Kalbe gitmek imkansızdır. Hiçbir şey memenun etmez kızları. Ağzında kuş tutsan “ayy yaa onu kardeşim Memoş bile yapıyor hadi şimdi tek elle amuda kalk, gömleğini çıkar sonra da 10 takla at” diyebilirler. Hep diğer arkadaşlarının sevgililerini örneklerler size. Mesela, “Selin’in sevgilisi Rıza hiç böyle değil ama ya sen, ben bunları hak etmiyorum ühühühüüü” Kalbe giden yolda bir aşamayı geçersin evet tamam diyeceğin vakit bir çukur çıkar teker patlar. Kalbe giden yol hep çalışma altındadır, o üstgeçitler bir türlü bitmez:P Zordur azizim zor, anlamak daha da zor.
*
Kızların kalbin giden 5 yolu açıklamış olduk. Bunların hepsi dediğimiz kabul görmüş 5 teori, benim görüşlerimi yansıtmıyor 😛 Yani genel erkek görüşleri. Ekibimizle 100 kişiye sorduk bu cevapları aldık :) Ben 4 diyorum 😛

alıntı….

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.