Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

Güzel Mektup Sözleri

yozgatim.net

Mektup cebimde
Cebim yüreğ,nde yakın
Yüreğim Senden
Sen Yüreğime yakın
Öyleyse

Mektuplar Aşkın resmidir Anıların bekçisi Gurbetin Temsilcisidir, O Bir Mektup dur!

Uzakta Olsan Bu mektubum Sana gecenin Kör Karanlığında Gurbetin Kucağında Ama Sevginin Yanımda Olduğu Saatte Yazıyorum Seni Çok Seviyorum Aşkım.

Ne yasaklar Dinler Seni Ne Engeller geçer önüne Kalbim içinde Hadi Git Sevgilime Mektup’um

Yolları Aşarak geldi Sevgin Hasret Çeken Gönlüm Yazılarınla Kokunla mutlu oldu seviyorum Seni Sevdiğim gibi Mektuplarını

Mesafe Ne kadar Uzun Olursa Olsun mektup insanı Bazen Sevdiğinin yanına Götürür Getirir..

Mektup sözleri sayfası – Bu sayfamızda sizlere yeni ve çok değişik mektup sözleri mesajları hazırlamaya çalıştık..Sizde de burada olmayan farklı mektup sözleri varsa lütfen aşağıdan gönderiniz.Buyurun mektup sözleri:

Her Mektubunda Adın geçiyor Sevgimiz Yazıyor Aşkımızın bölünemeyeceğini gösteriyor okuyor okuyor ve okuyorum her seferinde özlemin içimde bir ateş bir tanem..

Uzakta Olsan Bu mektubum Sana gecenin Kör Karanlığında Gurbetin Kucağında Ama Sevginin Yanımda Olduğu Saatte Yazıyorum Seni Çok Seviyorum Aşkım.

Ne yasaklar Dinler Seni Ne Engeller geçer önüne Kalbim içinde Hadi Git Sevgilime Mektup’um…

Yolları Aşarak geldi Sevgin Hasret Çeken Gönlüm Yazılarınla Kokunla mutlu Oldu Seviyorum Seni Sevdiğim gibi Mektuplarını..

Bu mektuplar tarihimiz sanma ki ölmeyeceğiz biz öldüğümüzde torunlarımıza aşkımızı öğreteceğiz…

Mektuplarını okurken yanımda hissediyorum seni yazılarda gözlerini görüyorum heyecanlanıyorum okurken sesini duyuyorum hayal ediyorum seni.

Kimse Bilmez Bendeki Derdi kederi Mektuplarımda Saklı hepsi, Sevdim Seni Bir kere mektuplarım sende hüzünlü bir parça oldu benden.

Ayrılıksa sevgin çekerim nazlanıyorsa kalbin gülerim senin gibi güzel için ben mektuplari dile getiririm.

Mektup Mektup içinde Mektup Zarfın içinde Sevgimide zarfla birlikte gönderdim Sakla Onu bebeğim.

Her yazına Başlamadan önce Seni Seviyorum Yazışını özledim beyaz Sayfadaki teninin Kokusunu Özledim Bir tanem Bir mektubunu bekler bu isyankar aşık!

Ne telefon ne e-mail nede diğer elektronik cihazlar mektuplarındaki yazılar kadar heyecanlı olmadı şuan ki gibi bir tanem…

alıntı

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.