Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

Günün Farklılığı

yozgatim.net

masum bakisli erkek cocukYazasım var bugün. Durmadan sabahlara kadar. Bazen anlamlı bazen ise anlamsız kelimelerin olduğu. İçimden geçenleri haykırasım var yıldızlara. Rüzgara bırakıp kendimi gidesim var bu diyarlardan. Dönmemek üzere belki, belki başka diyarlara varana kadar koşasım var. Sevesim var bu gece seni ölümsüzlüğü isteyecek kadar. Güneşi kucaklayasım var. Güneşi seninle görmeyi isteyesim var. Seninle güne merhaba diyesim var.

Bugün içimde bir his var. Beni görecekmişsin gibi, adını fısıldasam duyacakmışsın gibi, uzansam sanki tutacakmışım gibi. Beni sevecekmişsin gibi bir his bu. Hüzünle umut arası bir durum bu. İkilemler arasında kalmak gibi. Yönü kaybetmişliğin verdiği bir burukluk, ne tarafa gideceğini bilememezlik. Belki sen yol gösterirsin bana. Sen olursun deniz fenerim. Uzanır tutarsın çekersin alacakaranlığımdan bu gece. Belki adımı fısıldarsın bana. Belki ilktir bugün. Seninle olmaya adım atışımın ilk günü.

Şarkılar dinliyorum hiç duymadığım, seni anlatıyorlar. Seni tanıyorum şarkılarda, seni duyuyorum. Rüyalarımda dolaşırken göremediğim bir yüz uzatıyor ellerini. Uzansamda tutamıyorum. Sen miydin o? Yoksa hayallerim miydi beni yanıltan? Düşüncelerim bile anlamsızlaşıyor bugün. Herşey bomboş. sokaklar gibi. Yap boz gibi sanki herşey, heryer bir bilmece. Çözümü olmayan, gittikçe zorlaşan bir labirent gibi. Nereye gidersem çıkmaz yol gibi. Aklımda tek bir kelime var tek bir isim, adlandıramadığım. Bir türlü söyleyemediğim. Seni anlatan…

Yazar : Mavilimx

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.