Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

En iyi Romantik Sözleri

yozgatim.net

→ Birgün karınca sevdiğine yol almış nereye gidiyorsun diye sormuşlar aşkıma demiş sen bu ayaklarla zor gidersin demişle oda bende yolunda ölürüm demiş……..

→ Sen bakmaya doyamadıgım ,günlerce düşlediğim ,hasretim ,kaderim ,tutamadığım gözyaşım ,canımdan cok
sevdiğimsin..bana yaşattığın duygular için teşekkür ederim AŞKIM..

→ Dünyada birçok insan var;kimi mutlu kimi mutsuz, kimi ağlayıp kimi gülüyor. Ama tüm güzelliklere layık bir insan var o da şu an mesajımı okuyor!…

→ Hayatımın tek anlamı ve varlığı sensin İçimdeki bu deli sevdam hiç bitmeyecek Senin bir gün beni unutacağını bilsem bile İnan kalbim seni sevmekten vazgeçmeyecek.

→ Adını kurutulmuş bir gül gibi yüregimde saklıyorum… Bu sevgiyi senden uzakta sensiz yaşıyorum… Ne sesin var ne de kokun! hangi günahın bedeli bu yokluğun?

→ Arkadaş dediğin matemetiksel olmalı,sevinci çarpmalı,üzüntüyü bölmeli,geçmişi çıkartmalı, yarını toplamalı,kalbinin
derinliklerindeki ihtiyaçları hesaplamalı ve herzaman bütün parçalardan daha büyük olmalı…

→ Gözlerimle Gözlerini Gözlerken Gözlerinin Gözlerimi Gözledigini Gözledim

→ Yol aldığım ilk gemi liman attığım son limansınkokladığım son rüzgarsın unutmaki hasretle beklediğim tek sevdamsın AAŞŞŞKIIMM.

→ Yaşar mı yaprağı dalından koparsan, yaşar mı sümbülü gülden ayırsan.. ben yaşayamam sensiz kalırsam.

→ Aşk bir tiyatro dediler, herkese bir rol verdiler. En zoru bana nasipmiş.. önce sev, sonra unut dediler. Bense rolümü oynayamadım. Sevdim ama unutamadım.

→ Seviyorum seni ölümsüz bir aşk ile, bütün kalbim hayatım seninle, ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diye..

→ Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

→ Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

→ Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

→ Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime
söylüyorum…”SENİ SEVİYORUM”

→ Papatyalar var karşımda sarı sarı Tıpkı sana benziyorlar Sarı saçlarını hatırlatır bana.. Yeşil yaprakları dagözlerini Gülüşün geliyor aklıma Tatlı tatlı bakışın, ve sen; Sen yokettin beni Sensizliğin içinde bırakıp gittin..

→ Günümün Karanlığında Seni Düşündüm Çünkü Sen Beni Aydınlattın Yeşil Gözlüm

→Aşk dudaklarındaki kahkaha değil, gözlerindeki yaştır. Maksat sevgi uğruna ölmek değil, uğruna ölecek sevgili bulmaktır!
bir soluk kadar yakın, yıldız kadar uzak derler sevgi için.. uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın…

→ Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN…

→ Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır…

→ Aşk hastkalık gibidir, Doğru ilacın kimde oluğunu bilemezsin yaran büyür…

→ Sen yaşadıkça keşfedilen Bir Dünyasın benim için Aşk Çiçeğim Seviyorum Seni Herşeyim.

→ Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

→ Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

→ Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla…

→ Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken Ipler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN…

→ Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim…

→ Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?

→ Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

→ Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsin.

→ Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim..

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.