Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

En Güzel Bayan Saç Renkleri 2012

yozgatim.net

KONUMUZ :  Saç renginizin seçimini nasıl yapılır? Doğru saç rengi nasıl seçilir? En güzel Saç renkleri hangileri

Saçlar bir kadının olmazsa olmazları, Tesettür kullanmayan bayanların kendi deyişlerine göre kadını güzel kadın yapan bir olgudur. Bu yüzden kadınların sosyal yaşantısındaki yeri oldukça büyüktür. Kadınların çoğu saçlarıyla oynamasını hele hele duygusal anlarında bunu yapmayı çok severler. Renk değişikliklerinin seçimini Duygusal anlarının durumu tetikliyor elbette fakat bunu çoğu zaman eşine ya da arkadaşlarına sormada kendisi seçer.

Bu yazımızda saç rengi seçerken nelere dikkat edeceksiniz? Size bunlardan biraz bahsetmek istiyorum. En doğru saç rengini seçerken yapılması gerekenler aslında çok basit aşağıda göreceğiniz gibi.

Kadınlar stresli dönemlerinin ilacını alışveriş ve bakımda görüyorlar. Kendilerini deşarj olduklarını yahut stres attıklarını zannediyorlar. Saç rengi tercihi kendi beklentilerinden ziyade başkalarının da istekleri ile de seçilebiliyor.

Yanlış kararlar ile başkalarının isteklerinin doğru olmaması sizin saç renginizin beğenmemeniz gerçekken yarardan çok zarara uğratır. Yani Ahmet Mehmet Ayşe Fatma size; “ kız saçlarını sarıya boyatsan sana çok yakışırdı” gibisinden ifadeleriyle saç renginizi kızıldan sarıya çekmeniz ve sarı saç renginin size yakışmaması sonunda bunu psikolojik olarak her kez bana bakıyor ve dalga geçiyorlar hissine benzer hislere kapılıp kendinizi üzmeyin.

Pek çok işlem ile açılan yada koyulaştırılan saç rengi, eğer ten rengi, fiziksel özellikler ile uyum içinde olmazsa geri dönüş noktasında saçın kaybına neden olabilme ihtimaline kadar uzanan işlemlerden geçmek zorunda kalır.

Saç renginizi değiştirmeye gerçekken karar verdiğinizde seçiminizi muhakkak cilt renginiz ile uyum içindeki bir renkten yana kullanmalısınız. Bir saç rengini seçmek o saç rengini uygulatmak kadar o rengi taşımak da önemlidir.

Mesela: Eğer makyaj yapmayı sevmiyor ama saçlarınızı oldukça açık sarı renge boyamayı düşünüyorsanız lütfen dikkat edin.

Saçlarınızı Sarıya boyatmadan önce yapılacaklar. Sarı renk saç bakımı en zor saç renklerinden bir tanesidir. Makyaj yapmanızı ister. Eğer makyajınızı ve bakımınızı yapmazsanız soluk hatta ve hatta hasta görünümler sergilenmesine neden olur. Birde sarıya yakın saç renginiz yok ise dip boyanızı sık aralıklarla yapmanız gerekecektir. Buda maliyet konusunda sizi üzecek ve saçlarınızın yıpranmasına neden olacaktır. Eğer kumral yahut açık kumral cilt rengine sahip değilseniz saçlarınızı sarıya boyatmadan iki kere düşünün.

Dipleri üzerinden siyahlar çıkmış kaş ve göz rengi ile uyum göstermeyen sarı renk saç sizi bakımlıdan ziyade bakımsız; dikkat çekici olmaktan öte basit gösterecektir. Amacınız zaten dikkat çekmek değimliydi?

Saçlarınızı Kızıla, Saçlarınızı kırmızıya boyatmadan önce yapılması gereken, dikkat edilmesi gerekenler( Ayrıca; Bakır ve Tonlar) En az sarı saçlar kadar dikkat edilmesi gereken saç tonları kırmızı, kızıl, bakır ve tonları saç renkleridir. Ne kadar bu yıl en gözde saç renkleri olarak Anılsallarda bu renk tonları kumral ve açık ten rengindeki kişilere tercih edilip uygulanmalıdır. Bu renklerden birine geri dönmek isterseniz saçlarınızı uzunca bir dönem yıpranacağını bilmeniz yeterli olur

Esmer ve koyu tendeki bireyler saç rengi seçiminde açık tonlara doğrudan yönelmeyi bu ton Skalasını ana ten renkleri ile uyumlu saç rengi ile el birlikte kullanmayı tercih edebilirler. Kırmızı, kızıl yahut bakır ve tonları ile parlaklaştırılmış saçlar doğrudan bu renk tonlarına boyanmış olanlardan daha az göz alıcı olurlar, bu nedenle hem ten renkleri ile uyumlu hem de modayı takip eden bir görünüme sahip olacaksınız.

Sadece renk değiştirmek gibi bir duyguya kapılıp saçlarınızı boyatmak, saçlarınızın hızla ve erken yıpranmasına mat görünüme ve bakımsız görüntüsü vermesine sebep olur.

Eğer beyazlarınızı kapatmak için saçlarınızı boyatacaksanız, boyayacaksanız noktada tüm saçlarınızı boyatmak yerine bölgesel seçeneklere yönelebilirsiniz.

Saç renginizi değiştireceksiniz bir türlü karar veremiyorsunuz ( veremiyorum ), konuyla ilişkin bir uzmana kulak vermek, hatalı seçimlerle saçlarınızı kaybetmekten daha akıllı ve doğrucu olacaktır. . . . … Konuyla ilgili fikirlerinizi

Aşağıdaki yorum kısmına yapacaklarınızı bildirerek hem diğer kullanıcıların hem de sizin fikirlerinizin doğrucu olup olmadığı hakkında fikir elde edebilirsiniz.

Görünümünüzde bir değişiklik istediğimizde, saç rengimizle oynamak kesinlikle mükemmel bir seçenektir
2012 Yılının En Moda Saç Renkleri 2012 saç rengi trendlerine sayfamızda göz atın,

Saç Rengi kadının güzelliğini vurgulayan en önemli etkendir.
2012 Yılının En Moda Saç Renkleri Tatlı bir saç rengine hangi kadın karşı koyabilir ki? Ayrıca saç rengi, cilt tonu ve yüz ifadesi açısından da belirleyicidir.
2012 Yılının En Moda Saç Renkleri Saç boyası üreticileri bu yüzden geniş bir yelpazede her cilt tonu ve kişisel tercihe uygun renkler geliştiriyorlar2012 Yılının En Yeni En Güzel Saç Renkleri Neler? 2012 Yılının En Moda Saç Renkleri


Kadınların en tehlikeli silahı nedir ?

Sonuçlarını Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.