Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

Doğum Günü Kutlama Sözleri 2012

yozgatim.net
 1. Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun
 2. Kendini hayata anlatmaya çalışma. Bırak hayat seni anlasın yaptıklarınla. İyi ki doğdun.
 3. Seni seveni zehir olsa da yut ama seni sevmeyeni bal olsa bile unut. Hayat hep iyi insanları çıkarsın karşına. İyi ki doğdun.
 4. Güller açtı bahçede, hüzün doldu bak evde. Sen yoksun yanımızda ama iyi ki varsın hayatımızda. Doğum günün kutlu olsun.
 5. Bu sene bir değişiklik olsa ve yaşlanmasan diyecem ama sen zaten hep gençsin. Çünkü çocuk ruhunla, yüzünden eksi olmayan o içten gülücüklerinle iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.
 6. Neşeli ol ki genç kalasın bu dünyadan da zevk alsın ümitlerle süslenir neşeyle neşeli ol ki genç kalasın yeni yaşından zevk alasın…İyi ki doğdun…
 7. İyi ki doğdun bize mutluluk getirdin. O doğduğun gün bizi ne kadar mutlu ettin…
 8. her kişi bir yıldızdır o yıldızlardan biride sensin doğum günün kutlu olsun…
 9. sen+ben=biziz sen-bem=hiçiz sen*ben=herşeyiz sen ve ben bölünmeyiz çünkü biz kardeşiz. İyi ki doğdun…
 10. Bilmezdim böyle kıymetli günlerin anlamını sen öğrettin bana,sensiz hiçbirşeyi sanki hayat artık içi dolu bir oyuncak gibi
 11. Kimseden çekmedim ondan çektiğim kadar. Bir de bugün hep yanımda olacak malum doğum günü. Kimden mi bahsediyorum tabi ki fotoğraf makinesi.
 12. Onu anlatsam tanır mısın? Yeşil mantolu, kırmızı entarili, siyah düğmeli. Tanıdıysan gelirken bir tane getireyim mi? Malum karpuz havası.
 13. Doğum gününde sana penguen alacağım ama dikkat et penguenler koltuğa oturmazlar? Neden? Çünkü smokinleri buruşmasın diye.
 14. Gitmek gerekir bazı zamanlarda. Fazla yormadan, daha çok bıktırmadan…Eğer vaktiyse ardına bile dönüp bakmadan. Gittim ama unutmadan. Doğum günün kutlu olsun.
 15. Vur hançeri kalbime kalbime ama fazla derinlere inme çünkü orda sen varsın. Beni senle incitme. Doğum günün kutlu olsun.
 16. Dününü düşünenler yarını göremezler. Geriye bakanlar ileriye gidemezler. Gelecek seninle o yüzden güzel bir dilek dile. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.
 17. Aşkın en güzel halini seninle buldum ben. Hayatta kaybetmek istemeyeceğim tek şeysin sen. İyi ki doğdun bir tanem.
 18. Sevgi seline kapılmak istedim ve seni sevdim. Zaman durur seninle, hayalin hep benimle. Bugün özel bir gün ikimiz için de. İyi ki varsın.
 19. With wishes just for you! Happy birthday,have a super sonic day!
 20. Sadece senin için iyi dileklerimle, Mutlu yıllar, muhteşem sesli bir günün olsun.
 21. Happy Birthday to you. All of the best wishes for you.
 22. Mutlu yıllar sana. Bütün iyi dilekler senin için.
 23. Dalgalar vurmuş sahillere,yıldızlar parlıyyor sonsuz mavilerde bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde Doğum günün kutlu olsun. Nice senerler
 24. Doğum gününün c vitamini kadar faydalı, şifalı bitkiler kadar sağlıklı, yeni kararlar alabilecek kadar mantıklı geçmesi dileğiyle.
 25. Samimiyet yüzdedir,kalbini gösteren gözdedir. Bir yaş daha gençleştin diye düşün çünkü nasıl düşünürsen öyle yaşarsın.
 26. Hayatının belki de en anlamlı yaşındasın şu an hayatımın anlamı olan sen iyi ki varsın.
 27. Sana söyleyecek bir şey bulamadım, şirinliğinden daha şirin o yüzden sana bu notu layık gördüm: İyi ki Varsın.
 28. Yüreğim güm güm atar her yıl bugün. Bir sebebi var elbet. Çünkü bugün senin doğum günün.
 29. Dünya’da eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun!
 30. Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun..
 31. Belki mutlusun, belki hüzünlü, belkide kırgın ama artık hoş görünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin.. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar..
 32. Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen.. Doğum günün mutlu olsun.
 33. Hatırlar mısın? Doğduğun günü.. Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaştaki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse.. İyi doğdun, nice yıllara..
 34. Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun.
 35. Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun.
 36. Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun..
 37. Yeni bir yıla başlarken, sağlık ve mutluluk diliyorum. Acıların, felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice yıllara..
 38. Nice mutlu yıllara, doğum günün hatırına, unutmak zor olsada, arama bundan sonra!
 39. İşte bir yıl daha bitti, lütfen üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki her canlı aynı şeyi yaşıyor. Bu senenin sonunda arkana baktığında umarım ”harika bir yıldı” dersin.. Yaş günün kutlu olsun.
 40. Güneş kadar sıcak, kartanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun!
 41. Dünya’da bir çok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da ş anda bu mesajı okuyor.. Nice yıllara..
 42. Sana yüzbinlerce öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum.. Bil ki unutulmadın. Aramızda mesafeler olsada her zaman kalbimdesin.. Doğum günün kutlu olsun.
 43. Yılların sormadığı, yolların yormadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz.. Doğum günün kutlu olsun..
Benden çok uzaklarda,yanımda olmasan da
Seninle doğuyor güneş,yine seninle batıyor
seninle başlıyor günüm,yine seninle bitiyor
Seni dinliyorum bütün şiirler de,şarkılar da
Seni yaşıyorum artık şehrim de,anılarda
Benliğimde sen,aklımda yine hep sen
Seni üzmesin bu yanlızlığım,gözyaşlarım
Senin bu dünyada ki varlığın yeter bana CANIMSINN
İyi ki doğdun,iyi ki varsın,iyi ki benim AŞKIMSINN

alıntı

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.