Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

Bugün Günlerden Yine Sen

yozgatim.net

Bugün günlerden yine seni yaşıyorum.Kışın keskin soğugu dışardan kendini hissettirirken,penceremden ,hava yine bozulmuş durumdaydı.İçerdeki sıcaklıktan camları buharlaştıran soğuk ve sıcak döngüsü kendini belli ediyordu.Gece sabaha yine çalışmış uyumamış senin uyanmanı bekliyordum.Seni düşünmek ise sabahlamanın tüm yorgunluğunu unutturuyor ruhuma tazelik,canlılık veriyordu.

Birazdan seni hak eden kişinin sıcak sesini duyacak odamdaki sıcaklık dahada arttacak.Herkesin iş başı yaptıgı bu saatler benim uyku saatlerim oluyor.Önce seni tatmayı sonra uykuya dalmalıyı bekliyorum

Beni aslında üşüten sensiz güne uyanmaktır.Benim günüm burada sen günaydın deyince başlar bunuda unutma sevdiğim.O kadar güzelsin ki seni hak eden kişinin yanında uyanmanı ne çok istediğimi bilemezsin.Ben seninle başka bir hayat kurmuşken,olmazları oldurmuşken seni en çok ben hak ediyorum.

Yine o an beklediğim saatler sesini duyuyorum.Bugün bir başka güzelsin sevdiğim.Çok ihtiraslı ve aşka susamış haldesin.Vakit seni gösterirken hiç bitmemeli durmalı bu zaman.

ellerin ellerimde kenetlenirken
zafere ulaşmaya az vakit kaldı
sevdiğim göze aldı
çekip içine almayı
deli deli çattı kaşları
gözleriyle süzdü
yüreğiyle güldü
bilmezdim içindeki yangını
bilmezdim bendeki rüyasını
mutluluk ellerimde,şimdi sefası
bir aşka tutuşmuş
bir çığlığa gelmiş

Gözümün önünde değildin belkide ama hayalin hep bende yaşıyor.Sesin nefesimle karışırken içime sıcaklığın akıyor.Çünkü ben seni demlediğim odamda seni derin derin cekiyorum.Aslında ben hiç kimseye karşı böyle olmamıştım.Hep bu soğuk hava gibi kendimi bilirdim.Seni tanımadan önce bir başkayken sanırım seni sevdikten sonra huylarımda değişti.Ama artık hissediyorum,ellerim seni sarıyor,sıcaklığın elllerimde hayat buluyor.Bugün daha iyi anladım ki sen beni benim seni sevdiğimden daha çok seviyorsun.Ben bir erkek olarak hislerimi belki sana iyi anlatamadım ama bugün tek beden olmamız bunu bana anlattı.

Ben seni gözümde büyütmedim.Ben seni gönlümün derinliklerinde büyüttüm.Sevgimizi bir çiçeği sular gibi suladım.Sen aşkımın en derini yelken açtığım mavilimsin.Sen benim bilmediğim haram sulara açıldığım yasağımsın.Sende hayat bulduğum tutunduğum güzelliğim tadımsın.Erken bulamadım ki seni özgür yaşayayım.Onca zahmete karşı çok geç anlamıştık birbirimizi.Belkide sana daha çok bağlanmam için iyice dolmamız gerekiyormuş. Kader de bu yazılmıştı anlımıza ama şunu biliyordum ki sevdaydı son durağımız.

Odamızdayız tadını çıkaralım yaşayacaklarımızın.Hem dışarısı soğuk sen üşürsen bende üşürüm.O yüzden kendime dikkat et çünkü biz artık bir bedeniz.
Yazar : Turgay Kurtuluş

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.