Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

Aşk Teklifi Sözleri

yozgatim.net

538228883861698971rm6♥ Ben senin yüzünü değil
Ben Senin o güzel saf kalbine Aşık oldum. Meleğim desem uçar gidersin
Çiçeğim desem solar gidersin
Bir Tanem desem ne dersin? (SEDA & ERKAN)

♥ Ben senin yüzüne değil ben senin o güzel saf kalbine aşık oldum benimle çıkarmısın..

♥ Beni tanımassın ben uzaklardan gelen yabancıyım seni tanımaya geldim bana kapını açarmısın?

♥ Seni görünce kalbimin duracağını hissediyorum ama bırakıp gidemiyorum çünkü seni seviyorum benimle çıkarmısın Sevgilim..

♥ Kader çizgimsin avuçlarımda, sen okyanuslar ötesi, tuzlu suların gökkuşağı keşfedilmemiş bir ada’nın çiçeğisin…

♥ Kalbimdeki umudum, sıgınacak tek yurdum, karanlıktaki avuntum, olurmusun sonsuzlugum… sevginle doguyor günlerim, seni görünce titriyor ellerim, gülümsemenle tükenir bedenim, olurmusun yaşama nedenim… gökyüzünde yıldızım, hayattaki yalnızlıgım, beni titreten ayazım, olurmusun alınyazım… sana yanar su kalbim, birtek sana aglar gözlerim, ölmeden önce son nefesim, olurmusun ecelim…!!!

♥ Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, Sevgilim desem ne dersin ?

Bulutların maviliğini ellerine,yıldızların parlaklığını gözlerine, Sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul eder misin?

♥ Dünya olsam, güneşim olur musun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olur musun? Deniz olsam dalgalarım olur musun? Bir beden olsam, canım olur musun? Bir can olsam, hayatım olur musun?

♥ Hasretle açan bir gül gibi bir insanın özlemleri olmalı, özlemle açan gül gibi bir insanın bir tanesi olmalı, benim bir tanem olur musun?

♥ Çiçeklerin en güzeli gül, güllerin en güzeli sen, çiçeklerden gulu güllerden seni seviyorum, seninle tanışmak istiyorum.

♥ Denizim değil dalgam olur musun ? Ateşim değil kulum olur musun? İlk sevdiğim değilsin affet son sevdiğim olur musun?

♥ Birisinden delicesine hoşlanıyorsunuz ve bunu bir türlü dile getirip söyleyemiyorsunuz Ona açılmanın en kolay ve risksiz yönü hazır teklif sözleriyle yapabilirsiniz İşte size birkaç teklif sözleri

♥ Güzel bir gelecek için dürüst, sadık ve doğal olmaya, her şeyi beraber paylaşmaya ömür boyu benimle olmaya var mısın gülüm

♥ Köprü yaptırıyorum gözlerimden gözlerine yardım eder misin,nakil yaptırıyorum kalbimden kalbine beni dinler misin,seni gördüm beğendim benimle gezer misin,sana arkadaşlık teklif ediyorum kabul eder misin?

♥ Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin ?

♥ Bulutların maviliğini ellerine, yıldızların parlaklığını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum KABUL EDERMİSİN?

♥ Ateşim değil kulum olur musun denizim değil dalgam olur musun ilk aşkım değilsin affet ama son aşkım olur musun?

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.