Şiir Dünyasi;Anlamlı Şiirler, Anlamlı Sözler ve Şiir Defteri ve guncel turkiye ve dunyadan Aşk Şiirleri gibi imkanlar sunan web sayfasıdır ve gücünü Google’dan alır!
Günü Sözü :

Aşk 1

yozgatim.net

Zamanı bile umursamamalı aşk. Zamana ayak uyduran olmamalı. Zaman anlamsız kalmalı onun karşısında. Olmamalı da zamanı. Belki geçmiştedir O, belkide gelecekte. Yinede duyabilmeli sevgilinin sesini.

Uçsuz bucaksız mesafeleri katmamalı asla yüreğine, yanıbaşındayken bile özleyebilmeli aşk. Daha henüz geldiyse sevinememeli bir süre sonra gideceğini düşünerek. Yinede giderken O, emanetçi olarak gönderebilmeli ruhunu.

Bir ömür olarak görmemeli aşk. Ömrü bittiğinde kabullenip, bir başkasına kaymamalı gönül. Yalnızlık Allah’a mahsustur sözüyle avutmamalı. O her zaman, her yerde seninledir zaten var olsada olmasada.

ask1

Bakarken gülümsemesine görebilmeli altındaki acıyı aşk. Çünkü görmemeli sadece yüzü, görebilmeli yüreği ve ondaki ruhu. O saklayamaz kendini çekerken acı. Yok edebilmeli bir dokunuşla, bakışla tüm hüzünleri.

Hepsinden öte O olabilmeli aşk. O’nda var olup, yine O’nda yok olabilmeli…

alıntı

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

[+] İfadeleri Aç Yozgatim.net

Âşık Olan Tüm Arkadaşlarım.Bu Sayfamızda Size En Güzel Ve En Anlamlı Aşk Şiirlerini Sunuyorum ve Aşkınız Daimi Olsun Ebediyen Sürsün, Karşılık Bulsun Diyorum.